Header photo Trigger

MOJE PSY

Serdecznie zapraszam miłośników prawdziwych Jack Russell Terrierów, nie takich ze sterczącymi uszami czy krzywymi łapkami... ale prawdziwych, zgodnych z wzorcem rasy.
Zafascynowała mnie ta rasa 13 lat temu i z racji tego że JRT to pies stajenny a my od zawsze wielbiciele koni - marzenie swoje zrealizowałam kupując Bubkę czyli MILĘ Bieszczadzkie Leszcze FCI.
Po 12 latach mam jej córki, wnuczki i prawnuczkę :) staram się by nowe pokolenia były nie tylko piękne, ale też mądre, stabilne psychicznie i zdrowe.
Sprowadziłam kilka psów m.in. z Włoch, Hiszpanii, Rosji, Słowacji, Czech czy Białorusi. Wszystko po to, żeby hodować piękne Jacki a każde pokolenie żeby było przynajmniej tak ładne jak rodzice a może i lepsze.
Zapraszam Was kochani do podglądania życia w hodowli na Facebook-u (wyszukaj Gwiazda Podhala) czy na Instagramie #gwiazdapodhala

Kocham te psy za ich wieczną gotowość nie tylko do zabawy ale również do poleżenia ze mną na kanapie. Za ich mądrość i stałą chęć pracy z człowiekiem. Nie wyobrażam sobie innej rasy w moim domu i szczerze polecam wszystkim.

Jeśli chcesz porozmawiać o jrt - o faktach i mitach - zadzwoń, chętnie porozmawiam o wszystkich aspektach posiadania tej rasy psa. Mam ich 16 więc... :) na pewno będę miała o czym gadać :P